Nivo Slider

Про компанію

Компанія Ауробіндо заснована в 1986 році паном П.В. Рамапрасад Редді, г-ном К. Нітьянанда Редді і невеликою групою висококваліфікованих професіоналів Ауробіндо Фарма. Компанія почала свою діяльність в 1988-89 з виробництва напівсинтетичних пеніцилінів (SSP) в Пондічеррі.

Історія
Своє перше виробництво компанія «Ауробіндо Фарма Лімітед» заснувала в місті Пондічеррі, де жив і проповідував своє вчення індійський філософ Шрі Ауробіндо, в честь якого вона і була названа. Представництва компанії є у всіх частинах світу: Північній і Південній Америці, Європі, Азії, Австралії та Африці. У 1995 році компанія вийшла на російський ринок. Основний напрямок роботи Ауробіндо Фарма - антибіотики. Компанія освоїла повний технологічний цикл: від виробництва субстанцій до створення готових лікарських форм. На всіх заводах компанії «Ауробіндо Фарма Лімітед» впроваджені міжнародні стандарти якості, які дозволяють випуск препаратів. Всі 26 + заводів компанії «Ауробіндо Фарма Лімітед» відповідають не тільки стандартам Міжнародної Фармакопеї, а й фармакопеям країн-імпортерів.

Ауробіндо Фарма стала відкритою акціонерною компанією в 1992 році і розмістила свої акції на індійських фондових біржах в 1995 році. Будучи лідером на ринку по виробництву напівсинтетичних пеніцилінів, компанія зайняла провідні позиції в ключових терапевтичних сегментах, таких як неврологія, кардіологія, гастроентерологія, а також у виробництві анти-ретровірусних, анти-діабетичних препаратів, цефалоспоринів, карбапенемів і інших.

Менш ніж за десятиліття Ауробіндо Фарма сьогодні досягла статусу провідної компанії по виробництву активних фармацевтичних інгредієнтів і готових лікарських продуктів. Крім роботи, що проводиться у власному центрі Досліджень та Розробок, Ауробіндо Фарма продовжує розширювати портфель продуктів з виробництвом в багатьох країнах світу.

Ауробіндо Фарма має цілеспрямовану команду професіоналів на ключових міжнародних ринках. Спираючись на велику виробничу інфраструктуру, широкий і різноманітний кошик продуктів і довіру своїх клієнтів, компанія направлена на досягнення доходу в 4 + млрд.доларів/рік до 2020-21.

Добре інтегрована фармацевтична компанія Ауробіндо Фарма входить в топ 10 компаній в Індії з точки зору консолідованої виручки.

 • Ауробіндо експортує свою продукцію більш ніж в 155+ країн по всьому світу.
 • Ауробіндо провідний постачальник антиретровірусних препаратів для найбільших світових фінансових установ (Фонд Клінтона, PEPFAR, ВООЗ і т.д.).
 • Ауробіндо має більше 40 представництв у всьому світі, включаючи Українське представництво.

Всі виробничі підприємства, схвалені провідними регуляторними органами

 • Управління з контролю над харчовими продуктами і лікарськими засобами США - US FDA
 • Міністерство охорони здоров'я Канади - Health Canada
 • Агентство з контролю стану здоров'я населення Бразилії - ANVISA Brazil
 • Центральний комітет держав Перської затоки по реєстрації лікарських засобів - GCC-DR
 • Національний інститут з контролю лікарських засобів і харчових добавок - Колумбія - INVIMA Colombia
 • Державна служба Великобританії з контролю обігу лікарських засобів та медичних продуктів - UK-MHRA
 • Комісія з контролю над обігом лікарських засобів Південно-Африканської республіки - MCC-SA
 • Управління з контролю за медичною продукцією в Австралії - TGA-Australia • Служба контролю лікарських засобів в Фінляндії - Fimea-Finland

Ауробіндо Фарма є однією з найбільших фармацевтичних компаній по реєстрації препаратів, патентів і досьє з Індії.


«Ауробіндо Фарма Лімітед»


Головна

Про компанію

Продукти

Маркетинг

Новини

Фармаконагляд

Контакти

Зворотній зв'язок


Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Наші контакти


Представництво компанії «Ауробіндо Фарма Лімітед» в Україні

02095 м. Київ,
вул. Дніпровська Набережна 14-Б, оф. 304

+38 097 538-80-80
auroinfoukr@gmail.com
www.aurobindo.com.ua