Nivo Slider

Бісопролол Ауробіндо

Про препарат Статті та дослідження Інструкція Документи

БІСОПРОЛОЛ АУРОБІНДО
Бісопролол - β-адреноблокуючий засіб, широко застосовується в кардіологічній практиці. Показаннями для призначення бісопрололу є артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, порушення серцевого ритму. Бісопролол входить в «Перелік найважливіших ліків ВООЗ», необхідних для базової системи охорони здоров'я та в перелік доступні ліки в Україні (активний лінк).

Бісопролол Ауробіндо Бісопролол Ауробіндо препарат Бісопролол Ауробіндо купити

Ідея селективної бета 1 адреноблокади виникла після відкриття в 1967 році двох підтипів адренорецепторів: b1-адренорецептори і b2-адренорецептори. Бісопролол належить до групи селективних бета 1 адреноблокаторів. Серед відомих сьогодні селективних бета 1 адреноблокаторів він характеризується високою селективністю і силою дії.

Показання для застосування
Артеріальна гіпертензія.
Ішемічна хвороба серця (стабільна стенокардія).
Хронічна серцева недостатність.

Фармакодинаміка
Бісопролол – селективний бета-1-адреноблокатор. При застосуванні у терапевтичних дозах не має власної симпатоміметичної активності і клінічно виражених мембраностабілізуючих властивостей. Чинить антиангінальну та гіпотензивну дію. Зменшує потребу міокарду в кисні завдяки зменшенню ЧСС і зменшенню серцевого викиду та зниженню артеріального тиску, збільшує постачання міокарда киснем за рахунок зменшення кінцево-діастолічного тиску і подовження діастоли. Препарат має дуже низьку спорідненість із бета-2-рецепторами гладкої мускулатури бронхів і судин, а також із бета-2-рецепторами ендокринної системи.

Фармакокінетика
Бісопролол — ліпофільна сполука, що майже повністю (до 90 %) всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Ефект першого проходження через печінку виражений незначною мірою, що сприяє високій біодоступності – близько 90%. В організмі людини активні метаболіти не утворюються. Бісопролол виводиться з організму двома шляхами: 50% біотрансформується у печінці з утворенням неактивних метаболітів та виводиться нирками, 50% виводиться нирками у незміненому вигляді. Дослідження in vitro з використанням мікросом печінки людини показали, що бісопролол метаболізується за участю ферментів цитохрому P450 CYP3A4 (~95 %), CYP2D6 відіграє лише невелику роль. Загальний кліренс бісопрололу становить 15 л/год. Період напіввиведення становить 10-12 год, що забезпечує терапевтичний ефект протягом 24 годин після одноразового прийому денної дози.

Протипоказання
Підвищена чутливість, серцева недостатність у фазі декомпенсації, кардіогенний шок, атріовентрикулярна блокада II та III ступеня,синдром слабкості синусового вузла, синоатріальна блокада II ступеня, брадикардія (з частотою менше 50 уд./хв), схильність до бронхоспазму (бронхіальна астма, обструктивні захворювання дихальних шляхів), артеріальна гіпотензія (систолічний тиск менше 90 мм рт. ст.), пізні стадії порушення периферичного кровообігу, одночасний прийом інгібіторів МАО (за виключенням МАО-В). Діти до 12 років.

Спосіб застосування та дозування
Бісопролол зазвичай застосовується перорально один раз на добу в ранкові години. Таблетку слід приймати цілою, не розжовуючи та не пошкоджуючи оболонку, запивати достатньою кількістю води. Не можна запивати бісопролол грейпфрутовим соком (див. Взаємодії). Дозування препарату, тривалість та час прийому визначає лікар виходячи з основної мети лікування (ХСН, артеріальна гіпертензія чи стенокардія).


«Ауробіндо Фарма Лімітед»


Головна

Про компанію

Продукти

Маркетинг

Новини

Фармаконагляд

Контакти

Зворотній зв'язок


Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Наші контакти


Представництво компанії «Ауробіндо Фарма Лімітед» в Україні

02095 м. Київ,
вул. Дніпровська Набережна 14-Б, оф. 304

+38 097 538-80-80
auroinfoukr@gmail.com
www.aurobindo.com.ua