Nivo Slider

Карведилол Ауробіндо

Про препарат Статті та дослідження Інструкція Документи

Карведилол Ауробіндо
Карведилол Ауробіндо купити Карведилол Ауробіндо замовити

Карведилол Ауробіндо - альфа- і бета-адреноблокатор без внутрішньої симпатоміметичної активності.

Фармакологічна дія
Блокує α1-, β1- і β2-адренорецептори, чинить вазодилатуючу, антиангінальну та антиаритмічну дію. Вазодилатуючий ефект пов'язаний головним чином з блокадою α1-адренорецепторів. Завдяки вазодилатації знижує ЗПОС. Не має власної СМА, володіє мембраностабілізуючіми властивостями. Поєднання вазодилатації і блокади бета-адренорецепторів призводить до наступних ефектів: у хворих з артеріальною гіпертензією зниження артеріального тиску не супроводжується збільшенням ЗПОС, не знижується периферичний кровообіг (на відміну від бета-адреноблокаторів). Частота серцевих скорочень знижується незначно. У хворих на ішемічну хворобу серця чинить антиангінальну дію. Зменшує перед- і постнавантаження на серце. Не має вираженого впливу на ліпідний обмін і вміст K +, Na + і Mg2 + в плазмі. У пацієнтів з порушеннями функції ЛШ і / або СН сприятливо впливає на гемодинамічні показники і покращує фракцію викиду і розміри ЛШ. Має антиоксидантну дію, усуваючи вільних кисневих радикалів. Знижує ризик смерті хворих з декомпенсованою хронічною серцевою недостатністю (на 65%) і частоту госпіталізацій (на 38%). При помірній ХСН знижує ризик смерті на 28%. Ефект більше виражений у пацієнтів з тахікардією (частота серцевих скорочень більше 82 уд / хв) і низькою фракцією викиду (менше 23%). Терапевтичний ефект проявляється при ішемічній етіології хронічної серцевої недостатності і у хворих з дилатаційною КМП.

Показання
АГ (у вигляді монотерапії і в комбінації з іншими антигіпертензивними засобами), стабільна стенокардія, хронічна серцева недостатність (I-III стадії по NYHA) в комбінації з діуретиками, дигоксином та інгібіторами АПФ.

Застосування
Призначають дорослим незалежно від прийому їжі. Доза і тривалість лікування визначаються індивідуально лікарем залежно від захворювання, переносимості та ефективності терапії. При недостатності кровообігу краще приймати під час їжі, щоб сповільнити всмоктування та зменшити ризик ортостатичних реакцій. Таблетку ковтають не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини.

АГ. Початкова доза зазвичай становить 12,5 мг 1 раз на добу протягом перших 2 днів (дозу можна розділити на два прийоми по 6,25 мг), що вже може забезпечити необхідний ефект. При необхідності дозу можна збільшити через 2 дні до 25 мг 1 раз на добу, потім з інтервалом не менше 2 тижнів до 50 мг / добу одноразово або за 2 прийоми (вранці та ввечері по 25 мг). Максимальна добова доза - 50 мг.

Стенокардія. Початкова доза зазвичай становить по 12,5 мг 2 рази на добу протягом перших 2 днів, потім по 25 мг 2 рази на добу (вранці і ввечері). При необхідності дозу можна збільшити з інтервалами не менше 2 тижнів до вищої добової дози 100 мг, розділеної на 2 прийоми. Для хворих літнього віку максимальна добова доза становить 50 мг, розділена на 2 прийоми.

Хронічна серцева недостатність. Дозу підбирають індивідуально, проводячи ретельне моніторування стану пацієнта. Пацієнт повинен перебувати під постійним наглядом у перші 2-3 год після першого прийому препарату і після прийому підвищеної дози. Дози дигоксину, діуретиків та інгібіторів АПФ повинні бути зафіксовані до призначення препарату. Рекомендована початкова доза зазвичай становить 6,25 мг 1 раз на добу. При гарній переносимості та необхідності в підвищенні дози, її підвищують з інтервалами не менше 2 тижнів до 6,25 мг 2 рази на добу, потім - до 12,5 мг 2 рази на добу, після чого - до 25 мг 2 рази на добу. Для пацієнтів з масою тіла <85 кг максимальна добова доза становить 50 мг в 2 прийоми, для пацієнтів з масою тіла> 85 кг - 100 мг в 2 рази в добу.


«Ауробіндо Фарма Лімітед»


Головна

Про компанію

Продукти

Маркетинг

Новини

Фармаконагляд

Контакти

Зворотній зв'язок


Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Наші контакти


Представництво компанії «Ауробіндо Фарма Лімітед» в Україні

02095 м. Київ,
вул. Дніпровська Набережна 14-Б, оф. 304

+38 097 538-80-80
auroinfoukr@gmail.com
www.aurobindo.com.ua